Atteikuma noteikumi

Norādījumi par atteikumu internetā nopirktajai precei.

saskaņā ar LR Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” un Patērētāju tiesību aizsardzības likumu

Atteikuma tiesības.

Šie noteikumi nav attiecināmi uz precēm, kuru izgatavošana ir tikusi pasūtīta, tajā skaitā – internetā.

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis kā preces saņēmēju, ir ieguvusi preci valdījumā vai sākot no dienas, kad minētā persona ir ieguvusi valdījumā pēdējo preci, ja vienā pasūtījumā ir pasūtītas vairākas preces, kuras piegādā atsevišķi.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu, norādot vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, anulējamās preces nosaukumu un pasūtījuma numuru, kas nosūtīts:

  • pa pastu uz mūsu juridisko adresi: Lejupes iela 11, Ādaži, Ādažu novads, LV-2103, vai
  • e-pasta vēstuli uz mūsu e-pasta adresi: info@latviantimbertaste.com no e-pasta adreses, kas norādīta, veicot pasūtījumu,

ir jāinformē mūs – SIA “Latvian Timber Trade”, juridiskā adrese: Lejupes iela 11, Ādaži, Ādažu novads, LV-2103, kontakttālrunis: +371 25522365 (Raivo) vai +371 28654595 (Egils), par lēmumu atteikties no šā līguma. Jūs varat izmantot pievienoto atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti.

Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Atteikuma radītās sekas.

Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim no jums saņemto preces cenu 14 dienu laikā pēc tam, kad būsim no jums saņēmuši atpakaļ nebojātu preci tādā stāvoklī, kādā tā tika piegādāta. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa.

Jums prece ir jānogādā atpakaļ mūsu juridiskajā adresē: Lejupes ielā 11, Ādaži, Ādažu novads, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šī līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.

Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas.