Apmaksa

 1. Visas preču cenas mēbeļu internetveikalā latviantimbertaste.com norādītas euro un ir norādītas ar Pievienotās vērtības nodokli 21% (turpmāk tekstā – PVN).
 2. Prece ir SIA “Latvian Timber Taste” īpašums līdz brīdim, kad tiek samaksāta pilna preces cena.
 3. Jebkuram individuālam pasūtījumam cena tiek aprēķināta pēc pilnīgas pasūtījuma pieņemšanas.
 4. Preču cenās nav iekļauta samaksa par piegādi, uznešanu un montāžu. Šo pakalpojumu cena tiek noteikta katrā gadījumā individuāli, ņemot vērā transportēšanas faktiskos izdevumus, montāžas sarežģītību un citus faktorus.
 5. Veiktos pasūtījumus iespējams apmaksāt veicot pasūtījumu, ar bankas pārskaitījumu vai bankas karti vai arī 5 (piecu) darba dienu laikā pēc rēķina saņemšana.
 6. Par jebkura, šajā līgumā norādītā maksājuma, tajā skaitā – preces cenas, apmaksas dienu ir uzskatāma diena, kad nauda ir saņemta pārdevēja kontā.
 7. Ja klients iegādājās jau gatavu preci, klients veic pilnas preces cenas samaksu preces iegādes brīdī.
 8. Ja klients veic preces pasūtīšanu vai individuālu pasūtījumu, klients saskaņā ar pārdevēja izrakstīto rēķinu veic pārdevējam 50% priekšapmaksu no preces cenas. Preces pielāgošana/personalizēšana ir uzskatāma par individuālu pasūtījumu. Klients, veicot priekšapmaksu, piekrīt apmaksāt atlikušo preces cenu 5 darba dienu laikā pēc rēķina izrakstīšanas. Preces izgatavošanas tiek uzsākta tikai pēc priekšapmaksas rēķina apmaksas.
 9. Ja klients neveic priekšapmaksas rēķina apmaksu vairāk kā 20 dienas pēc tam, kad beidzies rēķina apmaksas termiņš, ir uzskatāms, ka klients ir atteicies veikt rēķina apmaksu, atteicies no pasūtījuma un tādā veidā vienpusēji lauzis līgumu.
 10. Ja klients pasūta mēbeļu dizaina izstrādi un izgatavošanu, tad klients ar dizaineri izrunā un konkretizē pasūtījuma apjomu, pēc kā tiek noteikta dizaina izstrādes cena, par kuru tiek izrakstīts rēķins. Pēc rēķina apmaksas tiek uzsākts darbs pie mēbeļu dizaina izstrādes. Pēc tam, kad klients apstiprina mēbeļu dizainu, pārdevējs gatavo mēbeļu rasējumu un nosaka mēbeļu cenu. Klientam tiek izrakstīts priekšapmaksas rēķins, kas ir 50% apmērā no mēbeļu cenas, no kuras ir atrēķināta klienta jau samaksātā dizaina izstrādes cena. Pēc šī rēķina apmaksas, pārdevējs uzsāk mēbeļu izgatavošanu. Pēc mēbeļu izgatavošanas pārdevējs izraksta klientam rēķinu par atlikušiem 50% no mēbeļu cenas ar atmaksas termiņu 5 dienas. Pārējā daļā piemērojami tie paši noteikumi, kas regulē jautājumus par individuālo pasūtījumu.
 11. Ja Klients veic jebkāda veida individuālo pasūtījumu, pēc priekšapmaksas rēķina apmaksas un tiklīdz preces izgatavošana ir uzsākta, Klientam nav atteikuma tiesības un tiesības atteikties no pasūtījuma pilnīgas apmaksas. Ja klients tomēr atsakās no pasūtījuma, kad tā izgatavošana jau ir uzsākta, un/vai atsakās veikt atlikušās preces cenas samaksu, tad prece netiek izsniegta un klienta veiktā priekšapmaksa netiek  atgriezta. Prece ir SIA “Latvian Timber Taste” īpašums.
 12. Ja klients neveic rēķina par atlikušās preces cenas apmaksu vairāk kā 20 dienas pēc tam, kad beidzies rēķina apmaksas termiņš, ir uzskatāms, ka klients ir atteicies veikt rēķina apmaksu. Ja klients atsakās veikt atlikušās preces cenas samaksu, tad prece netiek izsniegta un priekšapmaksa netiek atgriezta. Prece ir SIA “Latvian Timber Taste” īpašums.
 13. Pārdevējam ir tiesības lauzt šo līgumu un realizēt preci par brīvu cenu.

 

Apmaksas veidi:

 1. Bankas pārskaitījums.

Pēc pasūtījuma saņemšanas, klientam tiks izgatavots un nosūtīts uz klienta norādīto e-pasta adresi rēķins. Rēķina apmaksas termiņš 5 darba dienas. Maksājot ar bankas pārskaitījumu, maksājuma uzdevumā klientam jānorāda šie rekvizītus:

Saņēmējs: SIA “Latvian Timber Taste”
Vienotais reģ. Nr.:50203415631
PVN reģ. Nr.: LV50203415631

Banka: AS SEB Banka

SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X

Konta numurs: LV19UNLA0055003110450

Maksājuma mērķis: norādiet savu pasūtījuma numuru, vārdu un uzvārdu, tālruņa numuru

 1. Maksājums ar bankas karti.

Maksājuma veikšanu un drošību nodrošina Montonio sistēma.

Ja izvēlaties apmaksāt pasūtījumu ar bankas maksājumu karti, lūdzam pirms apmaksas iepazīties ar Jūsu bankas kartes dienas maksājumu limitiem.

Pēc tam, kad klients izvēlas veikt pirkuma apmaksu ar bankas maksājuma karti, klientam jāizvēlas atbilstošais maksājuma kartes veids un jāievada pieprasītos maksājuma kartes datus atbilstošos lauciņos.

Pēc bankas kartes datu ievadīšanas klients var tikt nosūtīts uz klienta bankas lapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams, lai pārbaudītu klienta personas datus. Ja maksājums netiek apstiprināts, klientam nepieciešams sazināties ar klienta banku, kura ir izsniegusi maksājuma karti, vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

 

 1. Preču apmaksa caur internetbanku. 

Maksājuma veikšanu un drošību nodrošina Montonio sistēma.

Ja klients izvēlās veikt preces apmaksu, izmantojot interneta banku, klients maksājumu lapā izvēlas savu internetbanku no piedāvātajām iespējām. Tālāk klients tiek novirzīts uz bankas tīmekļa vietni autentifikācijas veikšanai. Ja klientam izvēlētajā bankā ir vairāki konti, pirms maksājuma informācijas parādīšanas klientam būs jāizvēlas pareizais konts. Ja viņam ir tikai viens konts, viņš uzreiz redzēs maksājuma informāciju. Pēc tam klientam ir jāapstiprina maksājums, pēc kā izdarīšanas klients tiek novirzīts atpakaļ uz interneta veikalu. Dati, kas nepieciešami, lai pievienotos internetbankai, tiek izmantoti tikai šim nolūkam un netiek nodoti interneta veikalam latviantimbertaste.com.